Position

Adiunkt w Zakładzie Antropologii Społecznej w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadziła badania na temat polskich turystów podróżujących do Rosji, które opisała w książce pt. Rosja w tekście i w doświadczeniu. Analiza współczesnych polskich relacji z podróży. Jej zainteresowania badawcze dotyczą również tematów z obszaru stylu życia i kultury codzienności, a przede wszystkim – społecznych aspektów jedzenia. Jest też członkinią zespołów realizujących badania na temat różnych aspektów uczestnictwa w kulturze w ramach grantów Narodowego Centrum Kultury.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Adiunkt w Zakładzie Antropologii Społecznej w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadziła badania na temat polskich turystów podróżujących do Rosji, które
opisała w książce pt. Rosja w tekście i w doświadczeniu. Analiza współczesnych polskich relacji z podróży. Jej zainteresowania badawcze dotyczą również tematów z obszaru stylu życia i kultury codzienności, a przede wszystkim – społecznych aspektów jedzenia. Jest też członkinią zespołów realizujących badania na temat różnych aspektów uczestnictwa w kulturze w ramach grantów Narodowego Centrum Kultury.